Geschreven door Serge Poppelaars
16-10-2025 13:36
Politie Apeldoorn en douane doen inval bij opslag van supermarkt
16-10-2025 13:36
Politie Apeldoorn en douane doen inval bij opslag van supermarkt

APELDOORN - De politie van Apeldoorn heeft bekend gemaakt dat woensdagochtend samen met de douane invallen zijn gedaan bij meerdere opslaglocaties van een grote Apeldoornse supermarkt. Op het terrein werden trailers opengebroken en doorzocht.
De eerste inval vond plaats aan de Ovenbouwershoek. En op een later moment was er een grootschalige doorzoeking aan de Hoenderparkweg, waarbij politie met honden en douane in groten getale aanwezig waren. Toeleveranciers mochten het terrein niet betreden.
De supermarkt verkoopt veel buitenlandse producten, waaronder frisdranken waarvoor in Nederland geen statiegeld wordt gerekend. Of dit verband houdt met de acties van de douane is nog onduidelijk. De gearriveerde eigenaar is gevraagd om de opslag te openen. Verdere details over de aanleiding of mogelijke aanhoudingen zijn nog niet bekend.
