5-06-2024 12:15
PECO viert jubileum

Het feest werd georganiseerd in een heuse feesttent met optredens van diverse artiesten. Het publiek genoot met volle teugen van deze optredens dat zich afspeelde in een feestelijke sfeer. Tijdens de festiviteiten werden oude herinneringen opgehaald om van daaruit ook weer nieuwe te creëren.
Voor huidige en voormalige vrijwilligers vond een besloten evenement plaats als eerbetoon aan hen die hebben bijgedragen aan het succes van PECO.
Ceremoniemeester Johan Buitenhuis opende het besloten evenement met verhalen uit de geschiedenis van PECO. Daarna sprak Lieke Overvelde - als eerste vrouwelijke voorzitter - met waardering over de emancipatie in de organisatie en haar visie op de toekomst.
Memorabel was het moment toen wethouder Peter Wormskamp, na een opmerking van Johan Buitenhuis, een donatie overhandigde aan voorzitter Lieke Overvelde. Daarna kreeg de voorzitter het eerste exemplaar overhandigd van een boekje vol verhalen en foto's van PECO van de afgelopen 50 jaar.

V.l.n.r. Johan Buitenhuis, Lieke Overvelde en Peter Wormskamp. Foto: Fred Rijckenberg
Na deze plichtplegingen werd het feest vervolgd met een optreden van de band Music on Demand. Later op de avond vond er een bijzondere uitvoering plaats van een speciaal geschreven PECO-lied. Voor alle aanwezigen was er aan het eind van de avond het jubileumboekje beschikbaar en een borrelglaasje met PECO-logo.
