voorstveluwezoom

VoorstVeluwezoom

advertentie
Geschreven door IVN Oost-Veluwezoom
23-03-2026 13:00


IVN-wandeling Gelderse Arcadië

Foto: IVN-wandeling Gelderse Arcadië

REGIO - IVN Oost-Veluwezoom organiseert maandag 30 maart een wandeling met gids in het voormalig landschapspark Gelders Arcadië, met veel cultuurhistorie in een bijzonder mooie natuur, boven op een stuwwal.

Welke sporen heeft de mens nagelaten in de natuur en hoe hebben zijn sporen de natuur weer beïnvloed? Het is het verhaal over de sprengenbeek, de vele molens, wildwallen, het bijzondere landschapspark en natuurlijk de Emmapiramide.

Maar bovenal het verhaal van de grote rijkdom aan flora en fauna, waarbij het ontstaan van de stuwwal een grote rol speelt.

De wandeling start om 09.30 uur bij de parkeerplaats van Tennispark Beekhuizen, Beekhuizenseweg 99 in Velp. De wandeling is ± 3,5 km lang en duurt 2,5 uur.

De wandeling gaat over steile en oneffen zandpaden met hoogteverschil tot 85 meter. Het is dus belangrijk dat je goed ter been bent en geschikte kleding en schoeisel draagt.

Aanmelden is niet nodig en deelname is gratis. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Meer informatie vind je op www.ivnoostveluwezoom.nl 

  • Tv-kanaal
  • VoorstVeluwezoom
advertentie