15-09-2025 16:05
Historische quiz over gemeente Epe – Doe mee en meld je aan!

Vragen over Epe, Vaassen, Emst en Oene
De vragen die tijdens Van Toen Naar Nu gesteld worden, hebben te maken met de gehele gemeente. Dat zijn dus alle dorpskernen Epe, Vaassen, Emst en Oene, maar ook de diverse buurtschappen. We zorgen voor vragen over oude én jonge geschiedenis van de hele gemeente Epe.
De quiz
De vragen worden verdeeld in vijf rondes van 10 à 12 vragen. Daarin komen diverse thema’s aan bod zoals bijvoorbeeld nieuws, volksfeesten, winkels, bedrijven, muziek, sport, gebouwen en historische figuren. Alle vragen worden voorzien van foto’s en mooie geschiedkundige afbeeldingen. Tijdens de middag komt er ook een muzikaal intermezzo met troubadour Tinus van Huffelen. Per ronde kijkt een deskundige jury de antwoorden na en worden de direct de antwoorden gegeven. Dat maakt het spannend voor de deelnemende teams
Teams
Het is handig om een team samen te stellen met mensen uit verschillende woonkernen en/of diverse leeftijden. Zo vergroot je de kans om vragen goed te kunnen beantwoorden. Een tip, ja zelfs een aanrader? Het zou zeer verstandig zijn om er één deelnemer bij te hebben die onder de 25 jaar is. Historie kan immers ook nog maar enkele jaren geleden zijn.
Meedoen? Meld je nu aan!
De historische quiz Van Toen Naar Nu start zondag 12 oktober om 14.00 uur in Kulturhus EGW te Epe. Iedereen mag meedoen, zowel leden van Ampt Epe als niet-leden. Deelname is gratis.
Geef bij de inschrijving aan met hoeveel mensen uw team meedoet en verzin ook een welluidende naam voor het team. Via het mailadres histoquiz@ampt-epe.nl kunnen teams zich aanmelden.
