voorstveluwezoom

VoorstVeluwezoom

advertentie
Geschreven door Herwin Rozendal
24-05-2026 20:11


Een geslaagde v.v. Emst Andre van 't Ende penaltybokaal 2026: Tygo Boeve kroont zich tot algeheel winnaar!

Foto: Een geslaagde v.v. Emst Andre van 't Ende penaltybokaal 2026: Tygo Boeve kroont zich tot algeheel winnaar!

EMST- Afgelopen vrijdagavond stond sportpark 't Hanendarp weer volledig in het teken van de jaarlijkse Andre van 't Ende penaltybokaal.

  • Onder een stralende hemel en met perfect voetbalweer, stroomden onze jeugdteams – van de jongste talenten uit de speelgroep tot aan de ervaren jongens van de JO19 – samen voor een avond vol sportiviteit, spanning en spektakel.

    Spanning voor het doel
    Om klokslag 18:30 uur barstte de strijd los. Verdeeld over de velden namen de teams het op tegen onze acht kanjers van keepers: Twan, Stan, Dylan, Michael, Daan, Tim, Vera en Erik. Elke speler moest proberen de bal voorbij deze acht sluitposten te krijgen. Het was hard werken voor de keepers en keepster, die flink in het zweet werden gewerkt door de vele strakke schoten van onze jeugd. Het enthousiasme spatte er vanaf bij zowel de deelnemers als de vele aanwezige supporters – ouders, opa’s, oma’s, broertjes en zusjes – die langs de lijn zorgden voor een geweldige sfeer.

    De finale rondes
    Na de voorrondes was het tijd voor het echte werk. De winnaars per team plaatsten zich voor de grote finale om te strijden voor de titels 'Pupillenkoning' en 'Juniorenkoning'. De finalisten waren: Speelgroep: Kick de Groot 
  • JO8: Niels Bakker 
  • JO10-2: Laurens Paul 
  • JO10-1: Mads Braakman 
  • JO12: Noud vd Mars 
  • JO14: Tygo Boeve 
  • JO16: Mathijs vd Brandhof 
  • JO19: Jens Kloezeman 

Onder luid gejuich, zenuwachtige ‘ah’s en oh’s’ en aanmoedigingen werd de strijd beslist. Laurens Paul wist de titel Pupillenkoning in de wacht te slepen, terwijl Tygo Boeve werd gekroond tot Juniorenkoning.

De grote ontknoping
In een zinderende allerlaatste finale namen Laurens en Tygo het tegen elkaar op voor de algehele titel. Het bleef spannend tot de laatste bal, maar uiteindelijk wist Tygo de penalty’s net iets scherper binnen te schieten. Daarmee mag Tygo Boeve zich een jaar lang de trotse algehele winnaar van de Andre van 't Ende penaltybokaal 2026 noemen!

Huldiging en gezelligheid
Na afloop vond de prijsuitreiking plaats. Twan van 't Ende reikte de verdiende bekers uit aan alle winnaars, waarbij de grote wisselbekers voor Laurens en Tygo uiteraard niet mochten ontbreken. Er was ook een welverdiend groot applaus voor onze keepers en onze onmisbare kantinevrijwilligers. Tot slot was er een prachtig boeket bloemen voor Toos van 't Ende; we zijn haar zeer dankbaar dat zij elk jaar weer aanwezig is bij dit bijzondere evenement.

Door het heerlijke weer bleef het na afloop nog lang gezellig bij v.v. Emst.

Een fantastische editie die we niet snel zullen vergeten!

Epe  Sport 
 
  • Tv-kanaal
  • VoorstVeluwezoom
advertentie