voorstveluwezoom

VoorstVeluwezoom

advertentie

Bewolkt en een beetje regen


Geschreven door Martijn Dorrestein van Buienradar
15 januari 2026 18:15


Article Image
© buienradar.nl

Het is bewolkt en druilerig vandaag. Aankomende nacht en morgen vallen lokaal nog wat buien, maar daarna wordt het droger, zonniger, maar ook weer een stuk kouder.

Vanavond is het bewolkt maar grotendeels droog. Het koelt nauwelijks af. De wind komt uit het zuid tot zuidoosten en neemt geleidelijk toe in kracht.

Komende nacht is het aan de bewolkte kant en valt af en toe wat lichte regen. De minima komen uit 7 graden in het Waddengebied en 10 graden in het zuiden van het land. Het is daarmee een erg zachte nacht. De wind draait naar het zuidwesten en neemt aan zee toe tot krachtig. Mogelijk met zware windstoten tot 80 km/u in de kustprovincies.

 Morgen begint met vrij veel bewolking en hier en daar kan nog wat lichte regen vallen. In de loop van de dag wordt het wat droger en komt de zon regelmatig goed door.

 Het wordt van noord naar zuid tussen 8 en 11 of 12 graden. De zuidwestenwind is in de vroege ochtend aan zee eerst af en toe hard, later op de dag wordt de wind zuidelijk tot zuidoostelijk en neemt duidelijk in kracht af.

Vanaf het weekend draait de wind naar het oosten en gaan de temperaturen omlaag. De kans op vorst in de nachten neemt toe en het blijft meest droog, Ook kan de zon er wat vaker doorkomen. Deze periode met stabieler en kouder weer lijkt vervolgens langere tijd aan te houden.



Bron: Buienradar
  • Tv-kanaal
  • VoorstVeluwezoom
advertentie