16-02-2024 8:48
Gustav en de Vliegfiets

EPE - Jeugdtheatergezelschap PNT voert woensdag 21 februari de kindervoorstelling ‘Gustav en de Vliegfiets’ uit in Kulturhus EGW aan de Stationsstraat 25. Vanuit liefde voor verteltheater vertellen de theatermakers Joeso Peters en Silas Neumann van PNT steeds spannende verhalen die de fantasie prikkelen. Met humor en muziek trekken ze de kijkers de verbeelding in. Het motto van deze kindervoorstelling die geschikt is voor 8 jaar en ouder? Als het niet kan, kunnen we het toch proberen?
Deze kindervoorstelling in de grote zaal van het Kulturhus EGW begint woensdag 21 februari om 14.30 uur. Tickets à 8,50 euro zijn te reserveren via https://kulturhus.i-reserve.net/.
Iets meer over de voorstelling? Jan is op fietsvakantie met zijn ouders. Steeds heuvel op en heuvel af tot ze stranden op een camping in Zuid-Duitsland vanwege de regen. In een verkenningstocht in de omgeving leert hij Gustav kennen. Een uitvinder die vreemde instrumenten bouwt en verwarrende vragen stelt. ‘Is het Orkest af?’ Of ‘Kan je ook over het dal fietsen, in plaats van er doorheen?’
Jan wordt nieuwsgierig en ontdekt dat Gustav een grote droom heeft: een vliegfiets bouwen. Hij wil als een vogel van heuvel naar heuvel vliegen. Maar Gustav is oud. Lukt het met Jan’s hulp de droom in vervulling te laten gaan?
Gustav en de Vliegfiets is geïnspireerd op het werk en leven van Gustav Mesmer. Een voorstelling vol zelfgebouwde instrumenten over het najagen van dromen, het bevragen van de wereld, uitvinden en Vliegfietsen.
